cs

MIMOOSA

MIMOOSA - Mosaic & glass studio

Ing. Martina Šrýtrová

Pod jménem MIMOOSA tvořím autorské užitné sklo technikou fusingu (lehané sklo) a vitrážové mozaiky.

Inspirací jsou mi barvy a světlo v přírodě i všude kolem nás. Fascinují mě nekonečné možnosti jejich prolínání ve skle s využitím různorodosti tvarů a struktur. V mých designech se uplatňují jak organické tvary tak i geometrie, jejíž strohost je však téměř vždy narušena a zjemněna prvky organiky a neuspořádanosti.

Mám ráda, když jsou designové umělecké kousky současně užitné a nejsou v interiéru jen dekorací pro police a vitríny. Proto jsou všechny mé mísy, vázy, svícny atd. určeny pro každodenní používání.

Proč MIMOOSA ?

Název MIMOOSA vznikl spojením dvou významů. Dílem po drobné přesmyčce z mé dlouholeté přezdívky a dílem díky tomu, že rozdělením na dvě slova MIMO - OSA vychází najevo záměr značky: jít, žít a tvořit mimo osu hlavních módních proudů, zažitých pravidel, tvořit neotřelý a unikátní design.

KONTAKTY:

Tel: +420 608 417 770

www.mimoosa.cz

https://www.facebook.com/glassmimoosa/

https://www.instagram.com/glassmimoosa/Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.